• Odmeny za vzornú dochádzku

• Účasť žiakov na vyučovaní má významný vplyv na ich školskú úspešnosť, na kvalitné osvojenie si učiva. V našej škole sme každý štvrťrok odmeňovali žiakov za vzornú dochádzku a zapájanie sa do dištančného vyučovania.

Vedenie školy odovzdalo žiakom, ktorí nevymeškali vyučovanie, pohľadnicu so školským motívom a poďakovaním pre ich rodičov. Spolu bolo odovzdaných 74 pohľadníc. Zároveň boli vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí sa tešili zo získania prenosného reproduktora. Boli to:

• v I. štvrťroku: Ivana Matejková 2. A, Nela Fendeková 4. A, Tomáš Gnojčák 2. A,
            • v II. štvrťroku: Tomáš Glejdura 4. B, Timea Házyová 5. A, Ivana Fendeková 5. A,
            • v III. štvrťroku: Emma Fendeková 2. B, Sofia Pitoňáková 3. A, Lenka Glejdurová 6. A,
            • vo IV. štvrťroku: Erik Smolár 6. A, Michal Hámor 7. A, Klaudia Pačajová 5. A.

Výhercom blahoželáme a všetkým žiakom, ktorí mali vzornú dochádzku, vyslovujeme pochvalu.

Mgr. Jana Bohunčáková

Do fotogalérie bol pridaný nový album Odmeny za vzornú dochádzku.

• Slnečný jún v ŠKD1

• Posledný školský mesiac v klube bol skutočne pestrý...

Najprv to bol indiánsky týždeň, ktorý vyvrcholil hľadaním indiánskeho pokladu. V tom istom týždni deti oslávili svoj sviatok   - Medzinárodný deň detí. V ten deň sa v klube „piknikovalo“ a podávala sa cukrová vata. 5. júna dievčatá z oboch oddelení ŠKD vystúpili s tancom na obecnom podujatí Deň s rodinou. Boli ozaj skvelé!

Bavilo nás maľovanie na chodník aj maľovanie na textil. Práce detí na tému SLNIEČKO PRE UKRAJINSKÉ DETI putovali do Žakoviec, kde budú spolu s ďalšími súčasťou výstavy. Posledné dni v klube patrili hodnoteniu, ale aj pobytu v prírode, či zmrzline.

Mgr. Marianna Nahalková

Do fotogalérie bol pridaný nový album Slnečný jún v ŠKD1.