• Cirkevné konzervatórium

• „𝗞𝗿𝗲𝗮𝘁𝗶𝘃𝗶𝘁𝘂 nemôžete vyčerpať! Čím viac ju používate, tým viac ju máte!“

Príďte sa o tom presvedčiť na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ CIRKEVNÉHO KONZERVATÓRIA, ktorý sa uskutoční 24. februára 𝟮𝟬𝟮𝟰 v čase 𝟬𝟵:𝟰𝟱 – 𝟭𝟲:𝟬𝟬 na Beňadickej ulici (Bratislava – Petržalka).

Ponúkame štúdium v študijných 𝗼𝗱𝗯𝗼𝗿𝗼𝗰𝗵 HUDBA, SPEV A HUDOBNO-DRAMATICKÉ UMENIE.

Pre záujemcov sme pripravili bohatý 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠. Môžete sa tešiť na prezentáciu konzervatória a individuálne konzultácie s pedagógmi.

𝗛𝗔𝗥𝗠𝗢𝗡𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠

𝟬𝟵.𝟰𝟱 – 𝟭𝟬.𝟬𝟬  -  Registrácia účastníkov (Beňadická 16)

𝟭𝟬.𝟬𝟬 – 𝟭𝟭.𝟬𝟬  -  Prezentácia školy, diskusia, informácie k prijímacím skúškam (Koncertná sieň, Beňadická 16)

𝟭𝟬.𝟬𝟬 – 𝟭𝟲.𝟬𝟬  -  Individuálne konzultácie (Beňadická 16, Beňadická 38/A)

-  Písanie cvičných testov z hudobnej teórie/dejín hudby (Beňadická 38/A)

Tešíme sa na stretnutie!

• Hotelová akadémia Otta Brucknera

• SPŠ elektrotechnická Prešov

• Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa

• Stredoškolské štúdium v HLAVNOM MESTE

• Milí žiaci, vážení rodičia,

pozývame vás na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ do hlavného mesta Slovenska, ktorý sa bude konať 7. 2. 2024 v čase od 9:00 hod. do 14:00 hod. na adrese:

Račianska 190, 835 26 Bratislava, MAPA: https://maps.app.goo.gl/R8Vs3X1eJT2SNzo57. Navštíviť nás môžete kedykoľvek vo vymedzenom čase.

Už o 7 dní otvoríme brány školy záujemcom o štúdium na Strednej odbornej škole polygrafickej a preto nepremeškajte príležitosť vkročiť do sveta médií. Pamätajte, že čas na podanie prihlášky na strednú školu sa kráti!

MÁTE OTÁZKY? Napíšte našej milej pani sekretárke, ktorá vás veľmi rada nasmeruje: skola@polygraficka.sk

Študijné odbory: https://polygraficka.sk/pre-zaujemcov/studijne-odbory/

• Dizajnér obalov (NOVÝ ŠTUDIJNÝ ODBOR) - naučíte sa navrhovať a realizovať obaly pre rôzne produkty, ktoré budú nielen funkčné, ale aj estetické a ekologické.
        • Operátor tlače - naučíte sa ovládať a obsluhovať tlačové stroje, ktoré vám umožnia tlačiť rôzne tlačoviny, ako sú plagáty, letáky, časopisy, knihy.
        • Grafika tlačovín - naučíte sa vytvárať a upravovať grafické prvky, ktoré budú súčasťou tlačovín, ako sú logá, ilustrácie, fotografie, písma.
        • Grafik tlačových médií - naučíte sa vytvárať a spravovať obsah pre tlačové médiá, ako sú noviny, časopisy, reklamné materiály a iné.
        • Grafik digitálnych médií - naučíte sa vytvárať webové stránky, modelovať 3D objekty alebo fotografovať.
        • Operátor knihárskych technológií - naučíte sa ovládať a obsluhovať knihárské stroje, ktoré vám umožnia spracovať tlačoviny do finálnej podoby, ako sú viazanie, rezanie, laminovanie.
        • Polygrafická technológia - naučíte sa o teoretických a praktických základoch polygrafie, ako sú materiály, farby, formáty, normy, kvalita.

Dôležité je PRIJÍMACIE KONANIE! https://polygraficka.sk/prijimacie-konanie/

Stiahnite si testy na precvičovanie:https://polygraficka.sk/testy-na-precvicovanie/

Naša škola má vlastný školský internát a preto je vhodná aj pre žiakov z iných častí Slovenska.

UBYTOVANIE: https://polygraficka.sk/skola/ubytovanie/

Ešte stále váhaš? Bratislava je plná pracovných príležitostí a nekonečných možností. My Ťa pripravíme na profesionálny život kreatívca alebo tlačového experta tak, aby si sa nestratil! Objav seba a svoj skrytý potenciál! Sme Stredná odborná škola polygrafická a čakáme na Tvoju prihlášku! Nech sa totiž budeš v živote venovať akémukoľvek inému biznisu, tak vedieť si spraviť reklamu sa oplatí!

Prečítajte si najčastejšie otázky žiaka základnej školy:

SEKRETARIÁT KONTAKT: skola@polygraficka.sk

WEB ŠKOLY: www.polygraficka.sk

FACEBOOK ŠKOLY: www.facebook.com/polygraficka

INSTAGRAM ŠKOLY: www.instagram.com/polygraficka

• Hotelová akadémia Otta Brucknera

• Obchodná akadémia Poprad

• Študuj vodnú dopravu a cestovný ruch

• Cieľ podujatia

Cieľom spoločného podujatia Ministerstva dopravy SR, stredných odborných škôl a spoločností pôsobiacich v oblasti vodnej dopravy, vodného hospodárstva a cestovného ruchu je zvýšiť záujem o štúdium v odboroch vodnej dopravy, vodného hospodárstva, gastronómie, hotelierstva a cestovného ruchu. Podujatie je určené pre študentov končiacich ročníkov základných škôl.

Tematické a interaktívne stánky:

• Prezentácie stredných odborných škôl
        • Ponuky zamestnávateľov oboch odvetví a informácie zo sveta práce
        • Súťaže a kvízy

Vystavovatelia:

• SOŠ dopravná, Kvačalova 20, Bratislava
        • Spojená SOŠ, Ivanka pri Dunaji
        • Stredná priemyselná škola dopravná, Trnava
        • Stredná priemyselná škola dopravná Martin – Priekopa
        • Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava
        • SOŠ gastronómie a hotelových služieb, Farského 9, Bratislava
        • SOŠ gastronómie a cestovného ruchu, Levická 40, Nitra
        • Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany
        • SOŠ obchodu a služieb Piešťany
        • Slovenská spoločnosť sprievodcov cestovného ruchu
        • SATUR TRAVEL, a. s.
        • Slovenský vodohospodársky podnik, š. p.

Sprievodný program podujatia:

• prehliadka priestorov výletných plavidiel (na ktorých sa podujatie koná)
        • ukážky výkonu povolaní

• Stredná odborná škola dopravná

• Cirkevné konzervatórium

• Deň otvorených dverí - pozvánka

Srdečne Vás pozývame na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ CIRKEVNÉHO KONZERVATÓRIA, ktorý sa uskutoční 27. januára 2024 od 09:45 do 16:00 v priestoroch školy na Beňadickej ulici v Bratislave. Ponúkame štúdium v študijných odboroch HUDBA, SPEV A HUDOBNO-DRAMATICKÉ UMENIE. Môžete sa tešiť na prezentáciu konzervatória, prehliadku ...